Zelmer 43Z011

• Kvalita
    • Zatial sme piekli iba chlieb ale vzdy bol perfektny

Je to kvalitny vyrobok za dobru cenu

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• chlieb sa krasne vypecie
    • problem vybrat miesac zapecie sa

zatial spokojnost skusame recepty

• , zakúpené v HEJ.sk

popis funkcii na pekarni je v azbuke, ale inak funguje bez chyb, zatial

Počet miesiacich hákov
Odložený štart
Príkon
715 W
Displej

Model Zelmer 43Z011 je domáca pekáreň, ktorá pripraví chrumkavý a voňavý chlieb presne podľa vašich predstáv. Pekáreň sa veľmi jednoducho a intuitívne ovláda. Má v ponuke 8 automatických programov pečenia. Pomocou funkcie nastavenia času je možné upiecť chlieb v čase, keď to budete potrebovať. A vy sa prebudíte s vôňou čerstvo upečeného chleba. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , automaticky preložené z Heureka.cz
    • Už mám iný tovar tejto značky

S touto značkou som spokojný

• , zakúpené v elland.cz

• Kvalita
      • Zatial sme piekli iba chlieb ale vzdy bol perfektny

Je to kvalitny vyrobok za dobru cenu

• Dobrý pomer kvalita/cena
      • 1. menšia nádoba - menšia hmotnosť upečeného chleba, čo nie je ideálne pre viacčlennú rodinu
      • 2. hnetací hák zvyčajne zostáva v chlebe

Rovnaký typ máme v rodine už asi 2 roky, používame ho niekoľkokrát týždenne a sme spokojní.

• dobrá kvalita
      • funguje tak, ako má
      • fólia na displeji sa odlepí

žiadny problém

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • je menší, zaberá menej miesta. Nie však na úkor kontajnera.
      • Je ešte ľahšia, ako som zvyknutá pri pekárňach, ale pri miešaní nepochodí.
      • má okrúhlejší tvar, takže sa z nej pečie krajší chlieb
      • pekáreň sa dá otvoriť jednou rukou, pričom v druhej držíte nádobu s pripravenými surovinami (pri iných musíte zároveň stlačiť gombík)
      • má zvukový signál (v návode sa uvádza, že nemá)
      • pri vyberaní nádoby z pekárne nie je potrebné ňou otáčať, jednoducho sa vytiahne.
      • displej svieti pekne modro, ale veľmi jasne
      • štítok sa môže časom odlepiť.

Hľadal som univerzálnu bielu pekáreň. Pri týchto dvoch požiadavkách je na trhu len malý výber. Pečiem 2-krát týždenne a roky používam len 3 programy - cesto, základný program a celozrnný chlieb. Tieto programy má každá pekáreň. Ostatné programy sú pre mňa nepoužiteľné a vo svojom okolí nepoznám nikoho, kto by ich pravidelne používal. Zodpovedá cena kvalite? Mal som drahé aj lacné pekárne. Po určitom čase, v priemere po 3 - 4 rokoch, sa každá pokazí. Keď sa pokazí, neopravíte ju - výrobca sa o to postaral. Preto radím jednoduché a lacné pekáče, napríklad Zelmer 43Z011.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Používam ho výlučne na kysnuté cesto a jednoducho nemá chybu!
      • Zatiaľ som ho použil dvakrát a neobjavili sa žiadne mínusy

Môžem len odporučiť

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • + odnímateľná vrtuľa alebo akokoľvek to nazvete
      • + pomerne vysoká rýchlosť (asi 3 hodiny)
      • + odložený štart
      • + hladina hluku
      • + štítok sa odlepuje

Máme ju od decembra 2015, takže sme ju už rok nepoužívali a kúpili sme si ďalšiu pre našu druhú rodinu. Dali sme na výsledok dTestu a urobili sme dobre. Je maximálne dostačujúci na každodenné používanie a pritom o polovicu lacnejší ako konkurencia, napríklad ETA, o ktorej sme sa tiež rozhodovali. Pekáreň je síce hlučnejšia pri miesení cesta, ale výsledok stojí za to (hlavne pri odloženom štarte, kedy je chlieb hotový hneď ako prídem domov). Etiketa/nálepka začala odpadávať hneď prvý deň používania :)) Dobre sa umýva a manipuluje.

• Som s ním spokojný už 2 roky
      • po dvoch rokoch programátor odišiel, posledný upečený chlieb môžem vyhodiť - len miesil cesto a neohrieva sa, nič sa nedá nastaviť

Kto ju chce, nech si ju kúpi - ja prechádzam na inú značku

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Vynikajúci pomocník... pečie všetko, varí aj džem....odporúčame!

Som 100% spokojný...vynikajúci darček!!

• - jednoduchá obsluha
        • - spoľahlivosť
        • - kvalitný chlieb
        • - zatiaľ žiadne negatívne zistenia

OK