Sencor SBR 1032

Odložený štart
Príkon
580 W
Displej

Domáca pekáreň Sencor SBR 1032SS vám umožní si vychutnať domáce pečivo, či už sa jedná o klasický či toastový chlieb. Pekáreň umožní nielen cesto spracovať a upiecť, ale vďaka možnosti z výberu 12 programov si v nej môžete pripraviť cesto na rožky a bagety, ale aj cesto na prípravu sladkých pochúťok ako sú šišky, či rôzne sladké chlebíčky. Skvelým pomocníkom sa vám stane aj pri výrobe cesta na pizzu. Výhodou je 10 hodinový časovač, vďaka ktorému si večer môžete pripraviť Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • po necelom pol roku sa mi na displeji objavila chyba LLL, dodnes neviem, čo je to za chybu a ani Sencor mi nedokázal odpovedať

Takže pekáreň by som pre túto chybu určite neodporúčala. Pri bežnom používaní nevydržala ani pol roka.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Možnosť pečenia 3 rôznych veľkostí chleba, prednastavené programy, jednoducho skvelé
      • , automaticky preložené z Heureka.cz
        • Vyskúšali sme niekoľko receptov a výsledok bol vždy perfektný a chutný.
        • , automaticky preložené z Heureka.cz

Zatiaľ som spokojný. Výrobok mám krátko. Dúfam, že vydrží dlhšie ako predtým používané značky.

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Tento produkt som darovala ako vianočný darček. Ale podľa ohlasov, ktoré som mala, je to perfektný pomocník na pečenie chleba a prípravu iných druhov cesta. V nádobe na pečenie sa nič neprilepí. Veľmi ľahko sa čistí

• , automaticky preložené z Heureka.cz

V tejto pekárni nemôžete piecť bezlepkový chlieb.

• , automaticky preložené z Heureka.cz

darček pre rodinu môjho syna - už ho vyskúšali (viackrát!) a sú veľmi spokojní...chlieb je vraj výborný, práca je jednoduchá....(predtým ho robili ručne a piekli v rúre)

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • Chlieb je vynikajúci a nie je nič jednoduchšie, ako doň nahádzať prísady a čakať, kým bude hotový. Robila som aj rôzne cestá, na sladké knedle, obyčajné knedle a vždy skvelé. Myslím, že je to skvelá pekáreň.
          • Pri pridávaní semien vydáva zvukové signály a po dokončení je taká hlasná, že keď odložíte štart na ráno, zvukové signály vás zobudia.

Určite kto váhu, odporúčam :)

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • Super pekáreň za lacné peniaze
          • Teflónový hnetací hák zostane po upečení vo vnútri a je potrebné ho vydlabať. Ale inak funguje skvele, tento nedostatok je zanedbateľný.

Po prvom pokuse je väčšina vecí skvelá, uvidíme za 3-5 rokov pravidelného používania.