Sana Smart Bread Maker Standard

815 W
Displej

• Je perfektná
  • , zakúpené v Sana Store

Mám pekárničku Eta Duplica. Rozpadla sa mi nádoba na hnetenie a pečenie. Nedá sa do nej zohnať náhradná. Bez pekárničky už neviem byť. Vybrala som si pekáreň Sana. Vyzerá rovnako. Ovláda sa však trochu inak. Ešte som neprišla na to ako. Nádoba pasuje aj do Ety. Zatiaľ hnetiem a pečiem v Ete.

• Vyzerá dobre
    • Vyrobená z kvalitného materiálu
    • Všetky kroky nastaviteľné
    • Návod na obsluhu je dosť komplikovaný
    • Nerezová nádoba je zdravotne lepšia, ale chlieb sa prilepuje
    • Žiadna chrumkavá kôrka
    • Nefunguje tak, ako som očakávala

Hotový chlieb mi nešiel vyklopiť ani ľahko vybrať. Nerezová nádoba je zdravotne lepšia, ale napriek tomu, že som ju natrela olivovým olejom, vždy som musela bochník chleba namáhavo uvoľňovať zo 4 strán a nakoniec vyložene odtrhnúť od dna nádoby.
    Všetky moje pokusy - 5 - boli neuspokojivé. Hotový produkt mi nešiel vyklopiť ani ľahko vybrať. Nevytvorila sa riadna kôrka ako na bežnom bochníku chleba. K tomu všetkému bol predajca Sana-Store.sk absolútne neochotný, keď som sa chcela poradiť.

Počet programov
Odložený štart
Príkon
815 W
Displej

Domáca pekáreň Sana Smart Bread Maker je jediná na slovenskom trhu, ktorá umožňuje plné nastavenie všetkých programov. Vďaka tomu môžete ľahko a rýchlo pripraviť celozrnný kváskový chlieb aj kvalitný domáci kvások. Domácu pekáreň Sana odporúčajú Ota a Petra Reiss ako najlepšiu domácu pekáreň pre kváskové pečenie. Výrobca ponúka rozšírený servisný program a zaručuje dostupnosť náhradných dielov.

Variabilita

Hoci je Sana pekárňou, vie pripraviť aj rad ďalších pokrmov, ktoré s pečivom nemajú nič spoločné. Doma a zdravo si môžete upiecť nielen celozrnný chlieb z prírodného kvásku, ale tiež si pripraviť klasické aj probiotické jogurty, kefír, acidofilné mlieka, vyskúšať sójové syry Tempeh, Natto či prírodné sladidlo Amasaké. Pochutnáte si na čerstvej masti aj škvarkoch, upečiete si šťavnaté mäso či ryby a vďaka pasterizácii vyrobíte aj trvanlivú marmeládu.

Nestarnúca technológie

Multifunkčná pekáreň Sana disponuje dvoma pamäťovými čipmi a softvérom pripraveným pre aktualizácie. Vďaka tomu môžete donekonečna nastavovať nové programy a ukladať tie, ktoré využijete najčastejšie. V prípade vylepšenia programov potom nemusíte kupovať novú pekáreň, ale stačí pozvať technika, ktorý Vám priamo doma vykoná behom niekoľkých okamihov aktualizáciu.

Unikátne nerezové prevedenie

Aby Vám múdra domáca pekáreň Sana vydržala slúžiť po dlhé roky, bolo treba použiť pri jej výrobe čo najkvalitnejšie materiály a postupy. Nerez bol ideálnou voľbou pre svoju zdravotnú nezávadnosť, odolnosť a nenáročnosť na údržbu. Vďaka použitiu profesionálnej pekárskej technológie bolo možné vyrobiť z nerezu aj nádobu na pečenie, ktorú nie je potrebné pracne vymazávať a chleba sa k nej rovnako nepripečie.

Plne nastaviteľné programy

Plne nastaviteľné programy umožnia pečenie chleba presne podľa Vašich predstáv. Múka z každej odrody obilnín má úplne špecifické vlastnosti a vyžaduje rozličné časy pečenia i kysnutia. Preto Vás nemôže uspokojiť žiadne množstvo pevne prednastavených programov. Na prvý pohľad ponúka naša domáca pekáreň 7 základných programov, ale s nekonečnou variabilitou. Môžete ich teda ľubovoľne editovať a ukladaním vytvárať ďalšie nové programy.

Viacfázové kysnutie

Viacfázové kysnutie umožňuje pohodlnú prípravu kvásku. Ten svojou kvalitou niekoľkonásobne prevyšuje nielen bežne dostupné kvasnice, ale aj kvásky pripravované počas jednoduchého kysnutia. Navyše ušetríte čas i energiu, pretože vďaka viacfázovému kysnutiu netreba pekáreň predhrievať ani nastavovať odložený štart.

Nízkoteplotné pečenie

Pečenie mäsa či rýb po dlhšiu dobu, pri nižších teplotách (bežne do 90 st.C) má hneď niekoľko výhod - ušetríte za energiu a obmedzíte stratu hmotnosti mäsa, ktoré bude rovnomerne prepečené, mäkké a udrží veľa chutnej šťavy.

Pasterizácia

Pasterizácia potravín je ďalšou funkciou, ktorú umožňuje široký teplotný rozsah pekárne. Prvýkrát možno plynulo a číselne nastavovať teploty v celom rozsahu od 20 do 230 st.C. Či už si vyrobíte marmeládu alebo syr, vďaka pasterizácii zaručíte dlhú trvanlivosť svojich potravín, bez toho aby ste museli siahať po chemických pomocníkoch(tzv. éčkách).

Špecifikácie

• Citlivosť termostatu: 1 st.C
  • Počet nastaviteľných programov: 7
  • Rozmery (v / š / h): 300/400/240 mm
  • Záručná doba: 24 mesiacov

Príslušenstvo nerezové hnetače nerezová nádoba

Mierka na suroviny

Sklenené úsporné pokrievky

Ihlový teplomer

• Je perfektná

Tento výrbek mi byl doporučený a jsem s ním také spokojen , podrobný návod na použití včetně videa

• , zakúpené v Sana Store

• Zadělá sama, nakyne kváskové těsto a upeče chleba. Vše kvalitně.

Peču kváskové chleby již dlouho a ne vždy mi kvásek a těsto pracovalo tak, jak bych si představovala. O pracnosti a zdlouhavosti ani nemluvím. Z toho důvodu jsem začala přemýšlet o pekárně, která umí pracovat s kváskovým těstem. Vybraného vítěze, pekárnu Sana, jsem po dlouhém zvažování pro a proti zakoupila. Není zrovna nejlevnější. Dle pár recenzí jsem se obávala, že chléb nepůjde z nerezové formy vyklopit. Recepturu a technologický postup jsem přesně dodržela dle přiloženého návodu. K návodu jsou přiloženy i kontakty (telefon + mail), které je možné při jakékoliv potížích s pečením použít. Teploty a časy není problém na pekárně nastavit, návod je lehce pochopitelný. Chleba se povedl a šel i dobře vyklopit. Jsem naprosto spokojená. Minimální pracnost a výsledek na jedničku. Pekárnu Sana na základě mé zkušenosti doporučuji.

• Moznost vlastniho nastaveni peceni a kvaseni
    • Teplomer se parou okamzite znicil. Nevydrzel ani 100 stupnu Celsia.
    • V nerezove nadobe se chleba prilepi a nejde ven ani po pul hodine, kdy je na povrchu uplne mokry. Ale je to bez teflonu.
    • Desiva cena, ale bud ji akceptuji nebo nikoli.

Zatim se mi nepodarilo upect chleba, ktery by sel vyklopit.

• Široká nabídka možností použití, individualní nastavení u všech programů. Chleba opravdu dobrý a velmi jednoduchá příprava.

Exkluzivita nemající na současném trhu obdoby. Jste-li duší pekařem, s pekárnou Sana se stanete kouzelníkem.

• Vyzerá dobre
    • Vyrobená z kvalitného materiálu
    • Všetky kroky nastaviteľné
    • Návod na obsluhu je dosť komplikovaný
    • Nerezová nádoba je zdravotne lepšia, ale chlieb sa prilepuje
    • Žiadna chrumkavá kôrka
    • Nefunguje tak, ako som očakávala

• Slušně řemeslně zpracovaný výrobek, žádný nežádoucí zápach při pečení
    • Trochu mi vadí, že český výrobek prodávaný v Česku má komukaci pouze v anglickém jazyce.
  • , zakúpené v Sana Store

manželka na prvý pokus upiekla výborný kváskový chlieb a to nemá v tom žiadnu prax a piekla ho po prvý krát v živote