Panasonic SD 2501

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v TPD.sk

perfektny

Produkt nemá žiadne parametre.

Táto domáca pekáreň je vďaka modernému dizajnu v bielom prevedení príjemnom na dotyk ideálnym doplnkom do vašej kuchyne. Šikmo umiestnený, jednoducho usporiadaný ovládací panel zaručuje jednoduchú obsluhu. Model PANASONIC SD-2501WXE vám umožní pripraviť si čerstvý chleba z čerstvých surovín prakticky kedy chcete a ocenia ho používatelia odkázaní na dodržiavanie určitých diétnych zásad (diéta bezlepková, s nízkym obsahom soli, s vysokým obsahom vlákniny a pod). Nádobu na pečenie s hákom na miesenie dodáva spoločnosť Panasonic s unikátnou nepriľnavou úpravou. Povrchová vrstva obsahuje diamantové čiastočky, vďaka ktorým je dvakrát tak pevná a odolná proti poškriabaniu oproti bežným výrobkom.

Model SD-2501WXE je vybavený dávkovačom prísad, ktorý automaticky pridá ďalšie ingrediencie použitého receptu. Nový program na prípravu 100% bezlepkového chleba dovoľuje piecť bezlepkové bochníky z cel

• , zakúpené v TPD.sk

perfektny

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • pekáreň má 2 hnetacie háky (jeden na ražnú múku a druhý na iné druhy múky)
    • Páči sa mi ponuka programov na pečenie bezlepkového chleba a na pečenie ražného chleba
    • cesto sa dá dobre vymiesiť aj s jedným hákom a pekne vykysne

zatiaľ spokojnosť, ale používam ho len krátko

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • O pekárni som sa rozhodovala niekoľko rokov a teraz nechápem, ako som mohla existovať bez nej. Výber tejto sa ukazuje ako veľké plus. Mám ju už 14 dní a pečiem prakticky každý deň, vždy cez noc a bez najmenších problémov. Občas je síce trochu hlučnejšia, ale určite neruší susedov. Vyskúšala som už takmer všetky recepty z priloženej kuchárskej knihy a zatiaľ sa všetko podarilo. Skrátka SUPER!!!
      • Zatiaľ som na nič neprišiel. Možno dávkovač ingrediencií - myslel som si, že by som ho mohol použiť na posýpanie chleba nezávisle od zvoleného programu, ale vyzerá to, že to nie je možné...

Určite odporúčam!

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • kvalita chleba, dizajn pekárne
      • cena, nemožnosť nastaviť individuálny program

kvalitný výrobok

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • tichý, chlieb vždy dobre upečený, cesto je nádherne spracované a vykysnuté, pre mňa dokonalosť sama
      • pri pečení 100% ražného chleba sa malá časť múky nepremiesila, ale zachytila som to (počas miesenia, stačí ju pozbierať na cesto a je to v poriadku), takže to považujem za "kozmetickú" chybu, ale nemyslím si, že má iné chyby

Túto pekáreň som si vybrala najmä preto, že uprednostňujem pečenie zo 100 % ražnej múky, pre ktorú má pekáreň špeciálny program, ale s maximálnou spokojnosťou ju používam aj na prípravu cesta na iné pečivo. Je to naša prvá domáca pekáreň, napriek tomu si dovolím tvrdiť, že sme si nemohli vybrať lepšie, určite by som ju odporučila každému, komu nestačí obyčajné biele, aj keď doma pečené, pečivo ;-)

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Pečie perfektne, jeden háčik mieša perfektne, že dva háčiky sú lepšie, je nezmysel.
      • Chlieb sa tiež ľahko vyklopí a hák zostane v nádobe, takže ho nemusím z bochníka vyhadzovať.
      • Zatiaľ som nenašiel žiadne nevýhody.

Cena je vyššia, ale očakávam, že pekáč vydrží dlhšie ako nejaký lacný šmejd za pätnásť stoviek. Určite ho môžem odporučiť.

• možnosť odloženého štartu
      • Dávkovač ingrediencií
      • jednoduchá obsluha
      • kratší prívodný kábel

túto pekáreň mi odporučil priateľ ktorí s ňou majú niekoľkoročné skúsenosti

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Oceňujem možnosť prípravy kváskového ražného chleba - po 6 hodinách je dokonalý

Denne používam kváskový ražný chlieb a pečie sa perfektne. Rodina si ho pochvaľuje.

• pečie skvele
        • teflón sa neodlupuje ako na iných pekáčoch (mám ho asi týždeň, takže nemôžem posúdiť po dlhšom používaní)
        • ľahko sa používa
        • ticho nie je až také veľké - robí to dosť neporiadok, takže by som v noci nepečieval...

S pekárňou som veľmi spokojná, robí výborný chlieb, ale samozrejme musíte dodržať presnú hmotnosť, nie je to len odhad. :-)

• kvalitné prevedenie
        • tichý chod - predošlá Eta siesta je oproti tomu hlučný krám
        • tvar do výšky šetrí miesto na linke
        • pečie aj ražný a bezlepkový chlieb
        • vyššia cena ktorá ale zodpovedá kvalite výrobku
        • prívodný kábel by mohol byť dlhší

perfektná mašinka rozhodne stojí zato priplatiť. problém lacnejšej ety bol ten že prežila záručnú dobu a " adios "