Panasonic SD-2500WXE

Displej

• kvalitný výrobok
    • super značka
    • jednoduchá obsluha

Mal som predtým pekáreň ETA cca za 1/3 ceny Panasonicu a ten rozdiel v kvalite výrobku a výsledného chleba je skutočne cítiť.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Pekáreň pecie výborne všetko v poriadku. Odporúčam výrobok je fakt dobrý.

Super Pekáreň a za tú cenu.

• , zakúpené v DATART.sk

• Program na bezlepkový chlieb .
    • Nič.

Je super, veľmi tichý. Program na pečenie bezlepkového chleba je vyskúšaný, je veľmi dobrý. Odporúčam.

5 kg

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Top v kategórii

PEKÁREŇ CHLEBA SD-2500WXE

Popis produktu:

Pekáreň na chleba PANASONIC SD-2500WXE s 9 programami a príkonom 550 W. Vybavená programom na prípravu 100% bezlepkového chleba.

Technické parametre:

• Príkon (W): 550
  • Počet programov: 9
  • Nastavenie zafarbenia kôrky: stredná, svetlá, tmavá
  • Displej: digitálny

Odložený štart (až do 13 hod) 10 režimov chleba a cesto

Program džem a kompót

Dávkovač droždia / dávkovač prísad (zvláštne prísady ako sú hrozienka, oriešky, a pod jednoducho vložte ešte pred zapnutím pekárne do dávkovača alebo rovno do nádoby na pečenie) - kapacita dávkovača prísad max 150 g hrozienok. 3 rôzne veľkosti bochníkov

Program 100% bezlepkového chleba

Bezlepkové pečenie

Režim Špeciality

Hmotnosť (kg): 6.480

Programy:

Program na celozrnný chlieb

Program na pšeničný chlieb

Špeciálny program (špaldová múka)

Program na 100% bezlepkový chlieb

Program briošky

Funkcia rýchleho pečenia

Na sklade

• , prevzaté z Heureka.cz
    • perfektní na pečení bezlepkového chleba
    • i klasický pšeničný je rovnoměrně propečený, nadýchaný, strukturou hodně podobný jako kvalitnější kupovaný
    • cena/ výkon
    • někomu nemusí vyhovovat menší velikost chleba 600g, my to naopak oceňujeme, radši máme ob den čerstvý
    • je potřeba mít dobrý recept

Perfektní pekárna, nechtěla bych jinou. V tomto případě se vyplatí připlatit za kvalitu. Pokud hledáte model na bezlepkové pečení, tato pekárna je bezkonkurenčně nejlepší (máme srovnání). Do rodiny jsme kupovali už třetí model. První jede u ségry už 8 let a stále plně funkční, druhá slouží u mě doma 4 roky a pohoda, takže když byla teď potřeba pekárna pro tetu, byla volba naprosto jasná. S pekárnou jsme absolutně spokojení, doporučujeme.

• kvalitný výrobok
    • super značka
    • jednoduchá obsluha

• veľmi tichá
    • odložený štart
    • bezlepkové pečenie
    • niekedy ostáva metlička v chlebe, niekedy nie

moja prvá pekárnička, vybrala som si tento typ len kvôli recenziám a vôbec neľutujem. Kúpila som si ju hlavne kvôli bezlepkovému pečeniu. Oproti niektorým pekárňam má bezlepkové pečenie krátky program, takže super. Tu je 1:55 hod., niektorí mi písali, že ich pekárničky majú 2,50 - 3,00 hod. pečenie. Pekáreň má odložený štart, ale nie pre bezlepkové pečenie. Avšak nakoľko celý proces trvá len 2 hodiny, vôbec mi nevadí, že ho nemá. Nemá ani automatický podávač na semienka ale môžem pridať počas pečenia alebo na začiatku. Pre mňa žiadna tragédia. Zas ako často budem využívať túto funkciu?! Piekla som zatiaľ asi 7 bezlepkových chlebov. Myslím, že jedna metlička úplne stačí, cesto bolo vždy dobre vymiešané. Niekedy mi ostane metlička v chlebe, niekedy nie, ale myslím, že to asi závisí od toho akú múku (či zmes) použijem. Ale to by som nepovažovala za hroznú vec. Metlička sa vyberie úplne v pohode. Upečený chlieb sa dobre vyberá z nádoby, povrch je nepriľnavý, takže úplne super, len preklopím a chlieb aj sám vypadne:) To, že je pri pečení trošku horúca na niektorých miestach tiež nepovažujem za tragédiu, pretože keď sa pečie chlieb, tak nestojím pri pekárničke a nedržím ju v ruke (to isté mate aj s rúrou, keď pečiete tak sú dvierka na sporáku horúce,teplé). Ja som maximálne spokojná, je naozaj veľmi tichá a myslím, že nakoľko má dosť programov, tak na také klasické domáce pečenie perfektná a určite by som ju odporučila každému, kto ešte nemal pekárničku a rozhoduje sa, ktorú si kúpi:) Myslím, že aj cena zodpovedá kvalite.

• Trvanlivost, spolehlivost

Před pěti lety jsem začal s bezlepkovou dietou. Pekárnu jsme koupili pro známou spolehlivost značky. Po pěti letech provozu je jen lehce odřená část hnětacího háku. Začali jsme si od začátku dělat čárky za každý upečený chleba, jen tak pro zajímavost...Ještě asi desetkrát a těch čárek bude 600 - slovy šest set upečených chlebů !!!!!!!!

• , prevzaté z Heureka.cz
      • snadné pečení bezlepkového chleba
      • úspora času i nádobí
      • vhodná pro kuchařky - začátečnice

Toto je už druhá pekárna od Panasonicu, tu první máme 8 let a naprostá spokojenost. Teď jsem si koupila do své domácnosti model Panasonic SD-2500W a zatím jsem naprosto spokojená. Je velmi příjemné si dopřát čerstvý, voňavý chleba - s kupovanými trvanlivými bezlepkovými chleby se to nedá srovnat. Upeču celý bochník, nechám si 2 plátky, zbytek zamrazím a odebírám podle potřeby (po rozmrazení je chleba pořád velmi dobrý, případně ho lehce nasucho opeču na pánvi). Péct se dá z hotových směsí (nejvíc mi chutnají ty od Nominalu), zkušenější kuchař to zvládne i z běžné bezlepkové mouky. Ke staré verzi pekárny byla celkem slušná bezlepková kuchařka s návodem na pečení chleba, u nové verze jsou recepty také, ale bohužel pouze pro belgické uživatele - používají v ČR nedostupné suroviny. Vybrala jsem záměrně model bez přihrádek na přidávání droždí a dodatečných přísad - pro bezlepkové pečení jsou naprosto zbytečné - odložený start na tento program stejně nejde použít a jiná těsta v pekárně připravuji jen výjimečně. Po počátečním nadšení, kdy člověk peče všechno možné, pak stejně připravujeme jenom chleba a pro ten tento základní model naprosto stačí. Přihrádky je navíc nutné čistit a udržovat, i když se nepoužívají. Přidání přísad v průběhu pečení tento model umožňuje - akorát když se ozve pípnutí, uživatel je tam nasype ručně. Pekárna není příliš hlučná - míchání a příprava těsta slyšet je (asi jako moderní pračka za zavřenými dveřmi koupelny), pečení probíhá zcela potichu. Po upečení je třeba chleba hned vyndat - je potřeba si to načasovat do doby, kdy máme čas se vyndání věnovat. Pečící forma se snadno čistí. Určitou nevýhodou domácí pekárny je její velikost - je potřeba zvážit, kam ji umístit. Když ji položím na linku, horní skříňky jsou jen 18cm nad ní - při pečení by docházelo k poškození skříněk sálavým teplem - musím jí dávat na stůl, protože na linku se při práci prostě nevejde. Před koupí doporučuji umístění promyslet.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Pekáreň pecie výborne všetko v poriadku. Odporúčam výrobok je fakt dobrý.

Super Pekáreň a za tú cenu.

• , zakúpené v DATART.sk

• Program na bezlepkový chlieb .
        • Nič.

• hezký tvar
        • snadná obsluha
        • hlučná
        • vanička na pečení uchycena jen na dvou bodech
        • hnětací hák umístěn o něco výš, těsto zůstává dole ne moc promíchané

tuto pekárnu jsem koupila, protože jsem měla 6let SD 257 a veliká spokojenost, tichá vyrobena z pevného materiálu no prostě paní pekárna. To se, ale nedá v žádném případě říci o pekárně SD 2500, jsem z ní otrávená, rachtá, špatné uchycení vaničky způsobuje velký hluk, myslím,že se brzy vydře celá příruba. Prostě nefunguje tak jak jsem předpokládala. Péci v ní budu jen omezeně.

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Tichý chod, časovač, dávkovač na droždie a semienka.

Odporúčam, z výronkom so maximálne spokojný.