MORPHY RICHARDS 48319

Je to perfektný výrobok.

• ľahká obsluha, výsledok zodpovedá očakávaniu

zistil som iba klady produktu, negatíva nie

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• pekny vzhlad vyborny chlieb prave sa pecie ok
    • neni navod v slovencine

je to vyrobok na urovni

Počet miesiacich hákov
Odložený štart
Príkon
600 W
Displej

Nadýchaný chlieb behom chvíľky:

Pomocou domácej pekárne Premium Plus jednoducho pripravíte nadýchané bochníky chleba podľa svojej chuti. Prístroj disponuje množstvom praktických funkcií, vďaka ktorým je pečenie hračkou. Príslušný program navolíte pomocou podsvieteného dotykového displeja, ktorý vás celým procesom pečenia prevedie krok za krokom.

Unikátny sklopný miesiaci hák zaručí správne spracovanie cesta na prípravu bochníkov bez dier. Pekáreň ponúka 19 programov a možnosť upiecť 3 rôzne veľkosti bochníka s nastavením piatich farieb kôrky. K dispozícii je rovnako praktický zásobník na ingrediencie a funkcie odloženého štartu.

Vlastnosti: pekáreň chleba s príkonom 600 W automatický zásobník pre ďalšie ingrediencie dotykový podsvietený displej nerezový povrch 1 hnetací hák 19 programov 3 veľkosti bochníkov 5 nastavenia farby kôrky odložený štart

Programy: základný biely a tmavý - pre biely a tmavý chlieb, aj pre ochutené chleby s pridanými bylinkami a hrozienkami celozrnný - pre pečenie chleba obsahujúceho podstatné množstvo celých zŕn sladký - pre pečenie sladkého druhu chleba s chrumkavejšiu kôrkou než pri základnom nastavení sendvič - určené na pečenie chleba s ľahkou štruktúrou a mäkšie, ale silnejší kôrkou francúzsky - pre pečenie ľahkého chleba, např.francouzského s chrumkavejšiu kôrkou a svetlou štruktúrou cesto - toto nastavenie iba vyrába cesto, ale nepečie chlieb džem - na výrobu džemov z čerstvého ovocia a marmelády chlebovej zmesi - pre prípravu približne 680g bochníka zo zakúpených zmesí na prípravu chleba, obvykle existujú dva typy týchto zmesou: "Stačí pridať vodu" a "Stačí pridať múku a vodu" špecialita - pre druhy chleba, ktoré vyžadujú kratší čas bezlepkový - bezlepkové chleby sú chleby vykysnuté droždím z pšenice, z ktorej bola odstránená lepková / proteínová zložka (nachádza sa tiež v ovse, jačmeni a raži) rýchle pečenie I - pre prípravu bieleho 680 g bochníka v kratšom čase rýchle pečenie II - pre prípravu bieleho 900 g bochníka v kratšom čase extra pečenie - určené len na pečenie a možno ho použiť na predĺženie času pečenia o zvolenú hodnotu cesto na pizzu - je možné použiť na miešanie neochuteného aj ochuteného cesta na pizzu, tiež na miesenie cesta na čerstvé cestoviny rýchly - pre biely chlieb, ktorý vyžaduje kratší čas, chlieb upečený s týmto nastavením je zvyčajne menší a má hustejší štruktúru domáce I - toto nastavenie vám umožní upraviť dĺžku miesenie, kysnutie a pečenie vášho chleba, aby ste si mohli vytvoriť svoj vlastný dokonalý chlieb domáce II - podrobné informácie pozri Domáce I koláč - toto nastavenie zmieša ingrediencie a potom bude piecť počas nastavenej doby múčnik - toto nastavenie umožňuje v domácej pekárni výrobu iných múčnikov i koláčov

• Snadné ovládání
    • Nepřipaluje
    • Ne zcela srozumitelný návod
    • Docela hlučná

Naše první domácí pekárna. S funkcemi a pečícími schopnostmi jsme velmi spokojeni. První spuštění bylo trochu náročnější, protože většinu funkcí potvrzujete jedním stiskem, ale samotné spuštění pečení započne až po delším přidržení tlačítka start. Návod k obsluze nás pobavil, ale naštěstí umíme anglicky a něco bylo i na Youtube. Třetí chleba si už bez větších potíží pekl sám muž, který jinak spálí i vodu, takže pro myslím dobrá ukázka toho, že je tento přístroj vhodný i pro antitalenty. Vrtulka se jinak běžně zapéká, co jsme mluvili se známou, má stejnou zkušenost.

• , zakúpené v OKAY.sk

Je to perfektný výrobok.

• možnost výběru 3 velikostí bochníku; sklápěcí hnětací hák
    • , prevzaté z Heureka.cz
      • Tato pekárna má perfektně jednoduché ovládání.
      • Vyborny chleb
      • Hodne programu, ale ne vsechny se vyuziji
      • Vlastni program
      • Nadobka na seminka
      • Sklopný hák, nic to neřeší hák před pečením vždy vyndávám a podle ostatních recenzí se často i poškodí.

Dobrá koupě v Alze s prodlouženou zárukou na 4 roky +cca 500kč Pokud se vám taky nelíbí (nic to neřeší hák před pečením vždy vyndávám) nebo máte rozbitý ten sklopný hák, dá se použít z Unold 68415 (stejná nádoba bez sklopného háku) Zřejmě se pro tuto pekárnu dá použít i nádoba a hnětač s keramickým povrchem od Unold 68415.

• - kompaktní velikost
      • - sklopný hnětací hák
      • - možnost pečení menšího chleba
      • - podavač na semínka, mák apod.
      • - problém s hnětením menšího množství těsta
      • - obtížné zpracování bezlepkového těsta
      • - příliš hlasité pípání - nepraktické pro noční pečení

- doporučuji tuto menší pekárnu, zatím jsme pekli asi 4 chleby ze směsi, které se skvěle povedly - přípravu bezlepkového chleba musíme ještě vychytat - obtížně se těsto spojuje a hněte - podavač na semínka se velmi praktický, ale při vysypávání semínek do těsta příliš hlasitě pípá

• ľahká obsluha, výsledok zodpovedá očakávaniu

zistil som iba klady produktu, negatíva nie

• , prevzaté z Heureka.cz
        • Zatím velké zklamání. 1) Displey s tlačítky reaguje velmi náhodně. Zvláště tlačítko pro spuštění pečení, vážně nevím, kde má senzor - mačkám tak 20x a držím dle návodu pár sekund než se zaktivuje. 2) Návod velmi nepřehledný (mám pekárnu poprvé, takže pro laika - mi trvalo než jsem se zorientovala ve špatném překladu a diakritice). 3) Odměrky - pokud v nich chcete něco odměřovat, nejsou videt cisla ani rysky (musela jsem si prepsat permanentnim fixem) 4) Zatím jsem vyzkoušela péct chleba 4x
        • - první chleba ze směsi se nezadařil vůbec, těsto se zdrclo, chleba se neupekl, nepromíchal, na vyhození
        • - druhý chleba ze směsi se upekl pěkně, ale nebyl vůbec dobrý (směs z Lidlu) - chutnal trošku jako houba, i tak pružil :-(.
        • - třetí chleba francouzsky (dle navodu) - upekl se krásně, ale chuť nic moc. Něco mezi vekou a bagetou (dobry jakžtakž, když byl čerstvý)
        • - čtvrtý chleba - žitno-pšeničný s ořechy - neupekl se vevnitř, zdrcnul, nepodařilo se mi dopéct v troubě, na vyhození. Škoda tech orechu.
        • Zatím pekárna drahá, chleba žádný dobrý. Čekala jsem, že se povede vždy, proto jsem i investovala více, ale bohužel.
        • Vyzkouším ještě pár pokusů, ale už jsem trochu demotivovaná. Hledam, co delam spatne.

Pro laiky, kteří si kupuji pekarnu poprvé jako ja - asi bych se do nakupu pekarny jiz nepoustela. I v troube, když jsem pekla, byla ma uspesnost s povedenym chlebem vyssi.

• Vše
        • Kde je záruční list??

Začínáme, tak neposoudím,až v průběhu využití,

• OSVĚDČENÁ PEKÁRNA UŽIVATELI
        • VYHOVUJÍCÍ PROGRAMY
        • UVEDENÍ DO ČINNOSTI (START) TRVÁ VELMI DLOUHO

VELICE KRÁTKÁ DOBA NA ZÁVAZNÉ HODNOCENÍ JE TO MOJE PRVNÍ DOMÁCÍ PEKÁRNA, TEPRVE SE "SEZNAMUJEME"

• automatický podavač ořechů
        • první pekárna nefungolala vůbec, u druhé nefunguje automatický podavač ořechů a je utržené víčko tohoto podavač

budu vracet i druhou pekárnu