Kenwood BM 450

Odložený štart
Príkon
780 W
Displej

• Je to moja druhá pekárnočka toho istého typu. S prvou som bol veľmi spokojný a tak som si ju kúpil znovu, lebo tú prvú som rokmi "zobral".
    • Neviem o možnosti dokupovať náhradné diely - vaničku na pečenie.

• Jednoduché nastavovanie
    • nízka hlučnosť
    • veľmi malá spotreba.. po prepočte vyjdú energie na pečenie 1 ks chleba na cca 7 centov.
    • Veľmi pekný vzhľad
    • Dotykový panel je pod sklom, neopotrebuje sa - predpokladám.
    • Základný chlieb je aj pri nastavení tmavej kôrky stále svetlý, aj keď na chuť to vplyv nemá
    • Nepríjemné pípanie...

Skúsenosti uvádzam po upečení 4 ks chlebov, rôznej triedy.

Spokojnost z mojej strany . Velmi lahka pouzitelnost prijemny design a lahka spotreba super produkt velmi doporucujem chlieb sa pecie 3 hodiny,. Nemam cas tak tam hodim ingredience a za 3 hodiny sa to vypne a ochladi a chlieb je hotovy. Lahke cistenie sklene povrch a svetlo vidiet v akom stadiu je pecenie. Velmi advance vyroboj som priijemne prekvapena . Odporucam vsetkych nech si kupia vyrobok nech vsetci sa maju dobre. A nekupuju chlieb z umelimy prisadamy v obchodnom dome . Domaci je lepsi z kenwood b 450

Počet pečiacich nádob
Počet miesiacich hákov
Odložený štart
Príkon
780 W
Displej

DOMÁCA PEKÁREŇ

Náš špičkový model medzi domácimi pekárňami chleba ponúka vynikajúci výkon a všestranné použitie. Táto pekáreň využíva teplovzdušný systém pečenia, ktorý zaistí dokonalú teplotu a perfektné rovnomerné prepečenie. S funkciou rýchleho pečenia máte hotový bochník chleba za menej ako jednu hodinu. BM450 má široký výber programov a funkciu automatického dávkovania ingrediencií. Ponúka rapid program - chlieb je hotový za 58 minút, 15 štandardných programov a navyše 5 programov, ktoré si môžete prispôsobiť Vašim potrebám. Nastaviteľné sú všetky fázy: predhriatie, miesenie, kysnutie a pečenie. Pekáreň chleba BM450 má rad extra funkcií, vďaka ktorým dokážete vytvoriť ešte lepšie a chutnejšie pečivo. Dávkovač ingrediencií na 125 g sa automaticky otvorí a pridá suroviny v ten pravý okamih. Teplovzdušný systém sa zase postará o ideálnu teplotu a dokonalé prepečenie. Plus máte k dispozícii časovač s odkladom až na 15 hodín, takže máte chlieb upečený vždy včas, keď ráno vstávate, alebo keď sa večer vraciate domov. Pekáreň BM450 v sebe spája výrazný nadčasový dizajn s intuitívnym dotykovým ovládaním a vytvára tak dômyselný nástroj na pečenie chleba, ktorý je perfektný pre zapálených pekára a všetkých milovníkov dobrého pečiva. Má priehľadové okienko a vnútorné osvetlenie, takže môžete ľahko kontrolovať celý pečenie proces. K pekárni je možné dokúpiť aj druhú guľatú nádobu na pečenie, vďaka ktorej vytvoríte krásne bochníky chleba alebo sladké múčniky. Kombinácia čierneho kovu, nerezovej ocele a skla dodáva BM450 charakteristický štýlový vzhľad.

VLASTNOSTI:

• Funkcia udržania teploty po 1 hodinu: áno
  • Vytvorte si vlastné programy: áno
  • Systém pečenia s prídavným ventilátorom: áno
  • Funkcia udržiavania v teple: áno
  • LCD displej: Áno

• Predprogramovanie: 15 hodín
  • Dávkovač prísad: áno
  • Vnútorné osvetlenie: áno
  • Veľkosti bochníka: 500 g, 750 g, 1 kg
  • Odmeriavací pohárik a lyžička: áno
  • Protišmykové nožičky: áno
  • Ochrana proti prerušeniu elektrického prúdu: áno
  • Odnímateľné veko pre jednoduché čistenie: áno
  • Forma na chlieb twist & lock: áno
  • Priehľadové okienko: áno

• Neviem o možnosti dokupovať náhradné diely - vaničku na pečenie.

• Jednoduché nastavovanie
    • nízka hlučnosť
    • Veľmi pekný vzhľad
    • Dotykový panel je pod sklom, neopotrebuje sa - predpokladám.
    • Nepríjemné pípanie...

Skúsenosti uvádzam po upečení 4 ks chlebov, rôznej triedy.

• - ticha
    • - dobre prepeceny chlieb
    • - iba jedna diera v chlebe
    • - nenapada mi nic

Dobra a spolahliva pekarnicka. Starostlivo som pekarnicku vyberal a nesklamal som sa v nej. Pocas cca 2 rokov som funguje bez problemov, chlieb je dobre prepeceny, vybera sa dobre. Urcite odporucam.

• - pekný
    • - kvalitné vyhotovenie
    • - prehľadné ovládanie
    • - dobrý manuál
    • - zatiaľ žiadne

dobrá kúpa

• *Zapnutie svetla a konrola procesu miesenia či kysnutia a pečenia.
    • * program rapid pre chleba hotovy do 58 min. Super
    • * pekný dizajn
    • Zlé pozorovacie uhly displeja.

Jednoznačne výborný výrobok až na ten špatne čitateľný displej.
    Často pekáreň používam hlavne na miesenie a kysnutie cesta a bez pekárne si to už v kuchyni neviem predstavit.! Je to naša druhá pekáreň. Tá prvá bola obyčajná neznačková kupovaná ešte za koruny a funguje doteraz, ale už sa uvoľňuje nepriľnavý povrch nádoby a tiež su niekedy problémy s hákom. Uvidíme ako dlho nám pofrčí Kenwood. Zatiaľ spokojnosť veľká.

• - Výborny výstup (vláčny (nie suchý) a chrumkavý chlieb, pekná kôrka)
    • - Dobrá dostupnosť a ľahká manipulácia
    • - Bohatosť programov
    • - Výroba marmelád a cesta na pizzu, koláče,..
    • - Funkcia Rapid (pečenie chleba za 58min)
    • Vyššia hlučnosť pri miesení. Je to ale iba prvých cca 20 min. Potom je už pekáreň tichá. (porovnať hlučnosť miesenia však nemôžem, kedže iné som neskúšal :) )

Odporúčam, veľmi chutne pečie. Okrem toho dokáže pripravovať cesto na pizzu, koláče popr. vyrábať marmelády.

Balenie taktiež milo prekvapilo: obsahuje slovenský manuál s priloženým CD a základnými receptami ako sú biely chlieb, celozrný, sladký veľkonočný biely koláč a pod. (všetko v slovenčine)

Celkovy dojem veľmi dobrý.

• , zakúpené v Electro World

• je fajn masina!

zakupil som synovy lebo ja uz mam a perfektne to funguje!

• nádobka na prísady

len recept na domaci chlieb - ten klasicky stale hladam, zmes na chlieb z Lidla mam najdenu - sedliacky chlieb, ostatne mi nechutili

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Skvelý dizajn, výborne pečie, jednoduché ovládanie.
    • Priložené recepty mohli byť aspoň v angličtine ak nie už v slovenčine.

Môžem len odporúčiť.