Kenwood BM 256

Marmeláda

Bezlepkový chlieb

• Možnosť nastaviť 3 veľkosti bochníka: 500 g, 750 g, 1 000 g
  • Nastavenia farby kôrky (prepečenie) chleba: svetlá, stredná, tmavá

LCD displej s ukazovateľom stavu programu

Keep warm: pre udržanie teploty až 1 hod

Vďaka 15-hodinovému časovaču je možné upiecť čerstvý chlieb kedykoľvek ho potrebujete Veko s priehľadovým okienkom pre kontrolu pečenia

Odmeriavacia šálka a lyžica

• Ochrana proti prerušeniu prívodu elektriny: pekáreň sa reštartuje a pokračuje v pečení v nastavenom programe
  • Príkon: 480 W

• cena, jednoduchá obsluha
    • menej kvalitné plasty

Mala som určité obavy z jednoštvorcovej pekárne, ale pečie bez problémov

• - male rozmery
    • . pekny dizajn
    • - premyslene ovladanie
    • - slabsie remeselne spracovanie

- dobry vyrobok za vypredajovu cenu

• spoľahlivý

- splnil všetko to čo podla recenzií mal splňať
    - chlebík je výborný, treba ale trošku času s oboznámením sa a získaním zručnosti v obsluhe (tak ako s každým novým spotrebičom)
    - odporúčam ho aj ostatným, kto má záujem si piecť doma chclebík

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • Výrobok tejto značky je jedným z najlepších.
    • Dobre ho poznám.
    • V našej rodine a u príbuzných je to už štvrtý výrobok.
    • Všetci ho chvália.

Došiel mi pekáč, ktorý som mala asi 10 rokov, pretože túto značku poznám, rozhodla som sa ho hneď kúpiť. Je spoľahlivá, pečiem v nej nielen chlieb, ale aj jemné pečivo a pripravujem cesto na knedle, na cestoviny, na koláče. Varenie bez pekárne si už ani neviem predstaviť. Je to pre mňa veľký pomocník. Cesto pripravené v tomto stroji na pečenie je dokonale vymiešané, pekne vykysne, je nadýchané. Táto pekáreň by našla využitie v každej rodine.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • máme ju 2 mesiace, sme veľmi spokojní, dobre sa pečie a cesto na knedle je skvelé.
      • trochu hlučnejšia

Odporúčam, že je to v poriadku

• Bohaté príslušenstvo.
      • Pri miešaní plech ohraničujúci priestor na pečenie trochu hrká.

Zatiaľ ho používam asi dva týždne. Spokojnosť. Vybral som si ju preto, lebo je pravdepodobne nástupcom najlepšie hodnoteného výrobku z testovaných pekární v Kenwood BM 250 D-teste.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • dobré rozmery, kompaktný, nezaberá toľko miesta ako iné oválne pekárne
      • kovový plášť
      • kvalitné pečenie
      • úsporný
      • tchochu hlučnejšia zvuková signalizácia

vynikajúca pekáreň, bezproblémové pečenie, za dva roky bezproblémového pečenia

• Jednoduché ovládanie
      • Nízka spotreba energie
      • Vynikajúci a chutný chlieb
      • Rovnomerne upečený
      • Tri veľkosti chleba
      • Dobrý pomer ceny a kvality

Rozhodne najlepšia pekáreň

• , automaticky preložené z Heureka.cz
        • Máme doma veľmi dobrého pekára (víťaz d-testu) a sme absolútne spokojní.
        • Pri hnetení je trochu hlučnejší.

Kvalitná a spoľahlivá pekáreň aj po niekoľkých rokoch častého používania.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
        • Podľa časopisu Test jedna z najlepších pekární na trhu.Veľmi dobrý pomer ceny a kvality.
        • Metlička sa nikdy nezasekne v pečive.Všetko sa vždy ľahko vyklopí.
        • Žiadna z mojich predchádzajúcich pekární nevyrobila taký chlieb ako táto.

Toto je moja štvrtá pekáreň za päť rokov.V dvoch prípadoch išlo o vrátenie peňazí, pretože stroj sa nedal opraviť vo veľmi krátkom čase.Tretia začala po 2,5 rokoch vytekať.Túto som kúpila na Aukru ako použitú a môžem povedať, že medzi pekárňami je naozaj veľký rozdiel. Ak táto odíde,bez obáv si kúpim novú.