Electrolux EBM 8000

• Jednoducha ovladatelnost
    • pekny dizajn
    • vyborny chlieb
    • neprehladny manual
    • slabo vysvetlene jednotlive programy
    • po vypnuti z elektriky pekarnicka nepofracuje v programe ale ide od zaciatku programu

overena kvalita

Počet miesiacich hákov
Odložený štart
Príkon
680 W

PEKÁREŇ CHLEBA

Pekáreň chleba s prídavnou nádobou na koláč, teplovzdušným ohrevom pre chrumkavú kôrku a programom na rýchle pečenie chleba. Manuálne nastavenie času, zvuková signalizácia.

Automatický spotrebič: jednoducho vložte ingrediencie a nechajte spotrebič pracovať za vás

Jednoduché vyberanie z formy

S formou na koláče môžete pripraviť koláče a dezerty, s formou na chlieb môžete pripraviť rôzne recepty chleba a cesta.

Umožňuje dosiahnuť lepšie výsledky pečenia

• Hlavná farba: strieborná
  • Ďalšia farba:čierna
  • Dĺžka kábla (m) :1
  • Výška (mm) :307
  • Hĺbka (mm) :385
  • Šírka (mm) :272

• proste nedobre pece
      • spatny navod

na tehle pekarne je videt, ze jich electorlux jeste nikdy moc nevyrobil. je absolutne nevyladena. casto se testo dobre nepromicha a v chlebu pak jsou mista se suchou moukou. taky asi maji topna telesa moc blizko pecici nadobe - bud je chleba celkove nedopeceny, nebo ma dost silne opecenou kurku a uvnitr je furt takovy divne blativy.. mel jit do jine pekarny..

• , zakúpené v Andrea Shop

• super stroj :-)

skokojnosť

• design
      • hnusnej chleba
      • navod

z tyhle pekarny dobrej chleba fakt nedostanete.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Lepší horní kůrka díky horkovzdušnému přitápění
      • Hluk (drnčící víko)
      • Mizerně vyrobený chléb - hnětení těsta mezi kynutím je příliš slabé, takže se těsto dole zdrcne a nahoře zůstanou velké bubliny
      • Sklopný hák roztrhá celý spodek bochníku - je lépe jej po posledním hnětení vyndat
      • Nízká trvanlivost těsnění hřídele v nádobě - za půl roku protéká

Nekupovat, je to předražený hlučný krám. Ten můj už je ekologicky zlikvidovaný.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • kvalita za dobrou cenu
      • předpokládám, že tato značka mi zaručuje, že po roce neskončí pekárna na sběrném dvoře
      • vyhovuje mi velikostí i esteticky
      • produkt samotný bezva, jen ten popis a návody na přípravu jsou dost špatné, bez serfování na internetu, bych podle přiloženého návodu a receptů neupekla nic dobrého

po prvním nezdařeném pečení podle přiloženého návodu, jsem si pročetla rady a zkušenosti na internetu, a myslím, že je škoda, že jsem ty základní informace nenašla v přiloženém textu k pekárně. Racionálně jsou tam návody ve všech jazycích, ale byl by lepší samostatný český návod a více podrobností. Byla jsem naprostý začátečník. Chybí tam totiž podstatný detail pečení v domácí pekárně - a to, nejprve tekutiny!! (oproti klasickému zadělávání těst pro běžnou troubu) Jinak obsluha samotného přístroje po prvním tápání a osahání si mašinky je celkem jednoduchá. A výsledek pečení, když už se mi daří, je skvělý. Celá rodina už nechce jiný chleba, než ten z domácí pekárny !!!

• design
      • zpracování
      • jednoduchost ovládání

prostě Electrolux

• , prevzaté z Heureka.cz
        • Díky ventilátoru lepší kůrka, slušný vzhled. Zdá se motor docela silnej, umíchá v pohodě i 1200g.
        • sklopný hák se sice správně sklopí, stejně ale udělá paseku. Chybí síťový vypínač.
        • Při zapnutí do zásuvky,zapnutí a ukončení programu 4krát odporně hlasitě zavřeští, při hnětení drnčí a rachotí.
        • Návod a recepty naprosto k nepoužití, všude dávaj sušený mlíko a vodu místo mlíka, i do chleba.
        • Blbě ze zandává a vyndává forma z pekárny a opět s rambajsem.
        • Nefuguje pauza, i když v návodu je uvedená.Při pokusech o zapauzování programu s návodem v ruce jsem 4krát vypnul program u jednoho bochníku, než jsem se dovtípil, že pauza neni.
        • Forma na koláč úplně nanic, velikost tak pro jednoho. Pekl jsem v něm 2krát piškot, aby uvnitř nebyl tekoucí, okraje museli být spálené do černa.

Uživatelsky odporná a nesnesitená vhodná tak pro hluchého- neuslyší ten rambajs, nebo pro němého - nebude u toho sproste nadávat a tím trápit manželku. Když ale vydrží 10 let, což je téměř nemožné, vše bude odpuštěno

• , prevzaté z Heureka.cz
        • tichá,dobře hněte,chleba po upečení jde dobře vyklopit,
        • chybí některé programy ,které bych uvítala,špatný návod

Je to moje 3 pekárna,mohu jen doporučit,pouze návod není dobrý

• , prevzaté z Heureka.cz
        • pekárna je perfektní, chleba je vynikající, jsme s ní velice spokojeni

je to naše druhá pekárna a splnila naše očekávání, vybírali jsme podle hodnocení jiných zákazníků a parametrů pekárny

• pekny desighn
          • - jeste nikdy z ni nevylezl fakt dobry chleba
          • - debilni navod
          • - nadoby nelze mit v mycce
          • - v chlebu vzdy zustava dira po hnetaci
          • - blbe se vyklapi
          • - chybi davkovac na zrnicka

tuhle pekarnu fakt doporucit nemohu. tu samou smes z lidla kamaradky moulinex premeni v super dobry chleba a u nas je to jen takove opecena nic moc hmota. navod je uplne na nic - je tam i spatne davkovani - zkouseli jsem prese podle daneho mnozstvi delat dzem a ryzovy nakyp a vzdy nam to preteklo - cisteni bylo fakt peklo. navic navod je hrozne neprehledny, neb kazda stranka je vzdy prelozena do vsech jazyku, takze kdyz chcete cist souvisly text, tak musite listovat jak blbec - tohle vymyslel fakt idiot elektrolux si timhle u me hrozne pohorsil