Concept PC 5040

Hĺbka

Výborná pekáreň , mame už druhu
    Prvá fungovala 9 rokov

• , zakúpené v DATART.sk

• Pekáreň som si vybral na základe recenzií.
    • Nie je to proti, je to len pripomienka - estetický nedostatok - ak je voľba na najmenší chlieb - 750g, recept. č. 2, chlieb, je dobrý, cesto vypracované... ale vrchná strana chleba nemá takú farbu, ako boky a spodok bochníka. Je to spôsobené asi "prázdnym priestorom" nad chlebom v nádobe. Ako vyzerá vrchná strana väčšieho chleba neviem, pretože teraz vypekám malé chleby, aby som vystriedal čím viac receptov a pokusov za časovú jednotku.
    • Displej by mohol byť podsvietený.

Vlastnosti pekárničky sú také, aké som očakával, takže spokojnosť.

• jednoducha obsluha
    • perfektny vysledny produkt
    • nic

Chlieb peciem uz 6 rokov.Toto je moja tretia pekaren,ale som s nou maximalne spokojna,len je potrebne vylaborovat si jednotlive recepty.Po 6-rocnych skusenostiach to nebol problem.Vrelo odporucam a drzim palce pri peceni v tejto pekarni.

Počet miesiacich hákov
43 cm
Hĺbka

Pekáreň chleba - Concept PC 5040:

PC-5040 PEKÁREŇ CHLEBA S bezlepkovými PROGRAMOM

Chcete mať denne čerstvé raňajky?

Nechajte si chlieb upiecť cez noc pomocou funkcie odloženého štartu tejto domácej pekárne

Pekáreň vyniká aj špeciálnými funkciami na prípravu bezlepkového chleba, marmelád a cesta na rezance a cestoviny

Domáca pekáreň na chlieb Concept VITA STYLE má celý rad výhod, vďaka ktorým vie uľahčiť život v každej domácnosti

Celý proces pečenia chleba je plne automatický, stačí vložiť ingrediencie a zvoliť príslušný program

Pekáreň je prispôsobená pre 750 g - 1250 g cesta, je len na Vás, pre koľko stravníkov si budete priať chlieb upiecť

Pekáreň Vás okúzli rozmanitým množstvom programov, vďaka ktorým má pekáreň skutočne široké využitie v našich domácnostiach

Okrem pečenia rôznych druhov chleba (pšeničný, ražný, celozrnný, francúzsky, sladký, bezlepkový) je možné pekáreň Concept využiť tiež na prípravu ciest k ďalšiemu použitiu (kysnuté koláče, rožky, múčniky, cestoviny, rezance) a tiež k výrobe džemov, zaváranín a kompótov

Nádoba je vybavená dvoma hnetacími hákmi pre kvalitné miesenie cesta, nepriľnavou povrchovou úpravou a tiež možnosťou umývať nádobu v umývačke.

Nastaviteľný 12 hodinový časovač pohodlne zaistí, že pečenie chleba začne celkom automaticky a vďaka tichej prevádzke pekárne je možné nechať chleba piecť aj cez noc

Pre inšpiráciu je v návode pekárne uvedených niekoľko zaujímavých receptov

Funkcie:

Program marmeláda áno

Udržanie nastavenej teploty áno

Výborná pekáreň , mame už druhu
    Prvá fungovala 9 rokov

• Pekárničku Concept som dostal k meninám. Hneď som ju vyskúšal .Upiekol som chlieb špaldový s čia semienkami /recept Varecha/ program 3 1000 gr. stredná svetlosť. Chlieb je výborny .Pekárnička je tichá, mieša aj pečie výborne. Rozhodoval som sa medzi TEFAL a Guzzanti, rozhodla hmotnosť, servis a referencie
    • Môžem len doporučiť. Myslím, že je výhoda hmotnosť 1250 gr.pri kysnutí a dva haky, štruktúra je výborná. Ak sa nemylím tú istu pekárničku vyrába Austria FIRST AUSTRIA 5152.
    • Nemám žiadne

Výborný výrobok za prijateľnú cenu

• , zakúpené v DATART.sk

• Pekáreň som si vybral na základe recenzií.
    • Displej by mohol byť podsvietený.

Vlastnosti pekárničky sú také, aké som očakával, takže spokojnosť.

• jednoducha obsluha
    • perfektny vysledny produkt
    • nic

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kvalitne vymieša cesto, upečený chlieb je na povrchu chrumkavý, vnútri vláčny, vydrží viac dní v kvalitnom stave

Rada pre iných zákazníkov - po vymiešaní cesta s navlhčenými rukami v studenej vode vybrať miešacie lopatky(pri programe 3 to je v momente, keď do konca programu je na display čas 2:09). Ľahko sa upečený chlieb vyklopí z pečiacej nádoby. Upečený chlieb vyklopiť hneď po dopečení (ešte horúci) a potrieť ho studenou vodou.

• , zakúpené v Alza.sk

Prehľadný displej, viem si kontrolovať, v ktorej fáze sa program nachádza.
    V porovnaní s inou domácou pekárňou, ktorú som vlastnila, tento teflónový materiál sa mi javí ako kvalitnejší, aj keď cenovo je tento typ prijateľnejší. Chlieb sa dobre "vyšuchne", metličky sa ľahko vyberajú.
    Kvalita vymieseného cesta sa mi zdá lepšia. Kvalita upečeného chlebíka je lepšia pri tom istom dávkovaní.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Príprava chleba podľa vlastných požiadaviek a potrieb.
    • Zatiaľ som vyskúšala len priložený recept č. 10 a
    • upiekla som " zbraň hromadného ničenia".
    • Potom som zo zdrav.dôvodov musela prestať jesť
    • chlieb.
    • Opätovne problém z dĺžkou prívodného kábla - 80 cm je veľmi nedostačujúcich, aj vzhľadom na dodržanie bezpečnostnej vzdialenosti.

Výrobok zodpovedá danej cenovej kategórii.
    Výrobca by mohol venovať väčšiu pozornosť re-
    ceptom. Ako aj u ostatných výrobkoch na príprvu
    pokrmov chýba malá prírurčka s podrobnými receptami a návodmi na najlepšie využitie výrobku.

• , zakúpené v TPD.sk

• Super vec zatial spokojnost .

Funfuje na 100 % všetko ako ma byť .

• 2 hnetacie háky
    • možnosť pridať rôzne semiačka napr. tekvicové, ľanové, slnečnicové, sezamové
    • celozrnné pečenie, bezlepkové pečenie

Táto pekáreň mala veľmi dobré hodnotenie na všetkých stránkach, nesmrdí ako Eta, nie je hlučná, cena je super všetci to chválili, aj na základe toho sme sa rozhodli. Skúšala som už celozrnné pečenie aj s pridanými semiačkami: tekvicové, ľanové, slnečnicové, sezamové (chlebík je brutálne chutný), franzúzsky biely chlieb (chuťovo je ako žemľa, alebo hamburgerový chlieb) potom cesto na pizzu (aj z polovičnej dávky, je super). Predtým som pripravovala chlebík ručne a piekla v rúre, no je to kopa roboty a navyše ražný mi nikdy tak original nevykysol. Teraz mi to zaberie dokopy 5 minút. Chleby sa pripravujú, kysnú a pečú všetko dokopy cca 2 a pol 3 hodiny. Cesto na pizzu tiez cca 2 hodiny. Hnetenie je hlučné cca ako ked tichá práčka perie, trvá cca 5-10 minút potom to kysne a potom zas hnetenie cca 10 minút, potom uz ide všetko potichu ani neviem ze je to zapnuté, až na konci pípne 10x ze je to hotové. Udržuje teplo hodinu. Výhodu vidím aj v tom, ze to má 2 hnetacie háky, čiže to cesto si to tak nadhadzuje z jedného k druhému a naspäť, cez okienko to vidno, s 1 hákom by som nekupovala. Hnetacie háky sa dajú vybrať po 2. hnetení a tým pádom nezostanú zapečené v chlebe a chlieb nespľasne. Viacerí písali ze displey nie je podsvietený, mne to nevadí vidím to aj tak a ked už sa zotmie a idem do kuchyne, tak si aj tak zasvietim, čiže nechýba mi podsvietenie. Odporúčam.

• stále funčný bezproblémoý

vybrala som si ho pre cenu a kvalitu + recenzie