Zelmer 43Z011

Odložený štart
Príkon
715 W
Displej

Model Zelmer 43Z011 je domáca pekáreň, ktorá pripraví chrumkavý a voňavý chlieb presne podľa vašich predstáv. Pekáreň sa veľmi jednoducho a intuitívne ovláda. Má v ponuke 8 automatických programov pečenia. Pomocou funkcie nastavenia času je možné upiecť chlieb v čase, keď to budete potrebovať. A vy sa prebudíte s vôňou čerstvo upečeného chleba. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• problem vybrat miesac zapecie sa

zatial spokojnost skusame recepty

popis funkcii na pekarni je v azbuke, ale inak funguje bez chyb, zatial

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• chýbajú mi tam také malé plechy v čom by sa tam hned upiekli buchtičky

kupovala som ju ako darček pre neter, takže neviem jej používanie

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Vyborna cena, vykon, nemam co vytknut.
    • Nic som nenasla.

Som maximalne spokojna s produktom.

• ponuka 8 programov
    • možnosť realizovania vlastných receptov
    • čisté ruky a čas na inú činnosť

Odporúčam, upečiete si zdravý, chutný chlebík kedykoľvek.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

som s pekárničkou zatiaľspokojná,výborne mieša,je ľahká

• - cena
    • - vzhľad

Pekárničku som si kúpila na základe odporúčania rodičov, ktorí ju už majú dlhšiu dobu a sú s ňou veľmi spokojní. Pre tentokrát som hľadala niečo, čo vydrží a zároveň tým neutrpí moja peňaženka. Zelmer 43Z011 bolo podľa mňa ideálne riešenie.

Subjektívne musím povedať, že pekárnička samotná je škaredá. V skutočnosti nie je biela, ale skôr do pseudokrémovej farby, takže aj keď je nová, pôsobí ako z roku -10. Ja to rieším tým, že po dopečení pekárničku skryjem hneď do poličky :)

Čo sa týka chlebíkov, už som skúšala z rôznych druhov múk. Ak sa mi chlebík nepodaril, bolo skôr nesprávnym pomerom ingrediencií, keďže iba začínam skúšať a sypem od oka. Chuťovo sú vynikajúce a technickú chybu som nezaznamenala zatiaľ žiadnu.

Super

• jdenoduche ovladanie
    • spracovanie
    • Prvy kus mi dosiel nefunkcny, bol uz pred tym pouzity,
    • druhy kus som si kupil z ineho obchodu

som sklamany obchodom Hej.sk urcite to bol moj posledny nakup v tomto obchode