Sencor SBR 930

• Lacná a dobrá

Nemá

• Dobre pečie.
    • Objemný prístroj.

To čo som od neho chcel mi poskytuje.

• výborný chlieb

Displej
Akustický signál

Pekáreň chleba - SENCOR SBR 930 SS:

Domáca pekáreň chleba SENCOR SBR 930SS

Nerezové prevedenie pre jednoduchú a hygienickú údržbu 1 hák na miesenie 13 hodinový časový spínač pre odložené pečenie 11 prednastavených programov pre pečenie 1 prednastavený program pre varenie džemov a marmelád 1 prednastavený program len pre výrobu cesta (napr. na pizzu, bagety, rožky, šišky atď.)

Veľký LCD displej s podsvietením a ukazovateľom zostatkového času pečenia

Veko s priezorom

Protišmykové nožičky 15 minútová pamäť v prípade výpadku el. prúdu (pekáreň pokračuje ďalej v pečení) 3 úrovne nastavenia farby kôrky (svetlá / stredne tmavá / tmavá)

Udržiavanie teploty 60 minút po ukončení pečenia

Nelepivá úprava formy a háku na miesenie pre jednoduchú údržbu

Forma vhodná pre umývanie v umývačke

Akustický signál pre vloženie ďalších ingrediencií vyžadujúcich kratší čas pečenia

• Príkon: 600 W
  • Maximálny objem chleba: 900g
  • Možnosť voľby množstva cesta: 750g / 900g
  • Rozmery (š x h x v): 355 x 285 x 335mm

Dodávané príslušenstvo: odmerná šálka lyžica oceľový háčik na vybratie zapečeného háku na miesenie

• Lacná a dobrá

Nemá

• široká nádoba, krátky hák- absolútne nepremieša múku treba mu pomôcť. Ak by spoliehal človek iba na automatiku tak celé zle.V strede ho neupečie!!! A cena na to že to nie je on je vysoká:-(

Absolútne nevydarený výrobok! To nik netestuje či čo? Mal som Etu a to bolo perfektné!
    V mojom prípade nepoužiteľný po mojich skúsenostiach s pečením na inej:-(

• Dobre pečie.
    • Objemný prístroj.

To čo som od neho chcel mi poskytuje.

• výborný chlieb

mam čerstvý kedy potrebujem

• , zakúpené v StavbaEU.sk

• slušná cena v porovnaní s výkonom pekárne
    • zatiaľ som spokojná

odporúčam túto pekáreň

• Je to už druhá pekáreň, ktorú som si objednal.

Odporúčam ostatným.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• sme spokojní

Dobrá malá pekárnička za slušnú cenu.

• , zakúpené v Obchodný dom Bojná

som spokojná aj moja rodina

ok

• Pečie kvalitne, v podstate jej nie je čo vytknúť, pokiaľ pekáreň funguje.
    • Ako každý novodobý výrobok, aj tento má v sebe nainštalované kurvítka, ktoré po čase začnú výrobok vyraďovať z činnosti.

Som dlhodobým používateľom tejto pekárne, cca 3 roky, pečieme sa cca 2-3x za týžden.
    Prvé čo sa zničilo, cca po 2 rokoch, bola nádoba, hriadeľ na ktorej je hnetiaci hák, začal mať vôlu a preto voda z mukou vytekala do pekárne, kde nasledne počas pečenia táto vytečená zmes sa spiekla a nešlo vôbec pootočiť hákom. Trebalo kupiť novu nadobu.
    Za nejaký čas začala pekáreň vydávať hlasný rachot, pravdepodobne z ozubeného prevodu (ako ked preskakujú ozubené kolieska) počas miesenia múky, ale pekáreň fungovala našťastie ďalej. Ale onedlho sa začala ukazovať ďalšia závada, výhrevnosť špirály začala klesať a chlieb v strede je úplne nedopečený, proste mokré cesto...
    Keďže mi ostala skoro nová nádoba, ktorú som musel kúpiť, pravdepodobne pojdem do tejto pekárne ešte raz, ked odide do kremíkového neba, pouvažujem asi nad inou...