Professor DP 08

Príkon
800 W
Počet programov

Pekarnička bola kupovaná ako dar.
    Takže neviem posúdiť.

• rýchle doručenie tovaru,

zodpovedná komunikácia potvrdenia tovaru, jeho expedícia,
    oznam o termíne a času doručenia
    pekáreň používame podľa potreby a zatiaľ sme veľmi spokojný
    objednávali sme viaceré produkty a vždy sme boli spokojný nielen s tovarom, ale hlavne so službami pre zákazníka
    Tovar sme vybrali pre výbornú ponuku , zrozumiteľnosť objednávky. , prijateľná cena
    Pekáreň nás príjemne prekvapila modernosťou, automatikou a jednoduchým ovládaním pomocou manuálu. S výrobkom nemáme skúsenosti, ale veľmi rýchlo sme si hi obľúbili..
    Produktom pekárne je kvalitný a chutný chlieb Zatiaľ skúšame viaceré recepty, kvalitu spracovania a pečenia chleba.
    Doporučujeme rodinám s deťmi a fanúšikom zdravej výživy
    Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie spokojné objednávky

odporúčam pokiaľ sa orientujete na cenu

Príkon
800 W
Počet programov

Máte radi čerstvé, chrumkavé a ešte teplé pečivo? Domáca pekáreň Professor DP 08 s výkonom 800 W je vždy pripravená vykúzliť to najlahodnejšie domáce pečivo, ktoré vám dozaista zlepší začiatok dňa. České popisky tlačidiel sú veľmi vhodné a spoločne s plne automatickým systémom uľahčujú obsluhu. Všetko čo vás pri práci s tým domácim miláčikom čaká, je obyčajné vloženie požadovaných surovín od vlastného cesta, cez bezlepkové pečivo až po varenie džemu či marmelády. Pomyselnou čerešničkou na torte je...

Pekarnička bola kupovaná ako dar.
    Takže neviem posúdiť.
    Ale spokojnosť bola.