Moulinex OW 3101

Odložený štart
Príkon
700 W
Displej

spokojnosť, tichá, ľahko ovládateľná ..

• , zakúpené v OKAY.sk

• chlieb sme za posledné mesiace nekupovali vôbec
    • už nemiesim žiadne cesto ručne
    • chlebík sa dobre vyklápa z nádoby
    • hnetací hák mi v chlebe zostal len asi 2x, takmer vždy zostane na nádobe
    • po vložení jednotlivých surovín musím kontrolovať, či sa mi múka vmiesi do vody. Už sa mi stalo, že sa na vode vytvorila akási "škrupinka" a po fáze miesenia bola stále voda naspodu a múka navrchu

s pekárničkou som veľmi spokojná, až na uvedený nedostatok. Preto je problém aj s odloženým pečením. A s odloženým pečením mám ešte jeden "problém". Iba raz som si dala chlebík piecť v noci a zobudila som sa na tú fantastickú vôňu. No a potom som už takmer dve hodiny nespala. Takže som sa vlastne kvôli chlebu nevyspala :)

Počet miesiacich hákov

Kniha receptov

Plastový povrch

Kompaktná veľkosť

VLASTNOSTI

Kapacita: 1kg 3 nastavenia hmotnosti (500g, 700g a 1000g) 3 nastavenia zafarbenia kôrky (svetlá / stredná / tmavá) 15 programov

Odložený štart: až 15 hodín

Ak je nastavený odložený štart, pekáreň nevydáva zvukové signály

Funkcia udržania teploty: 1 hodina

Veľký display pre jednoduchú orientáciu

• Jednoduché čistenie: nepriľnavý povrch nádoby na pečenie a hnetacích lopatiek
  • Príslušenstvo: odmerka, lyžica a hák
  • Programy: základný chlieb, rýchly chlieb, francúzsky chlieb, celozrnný chlieb, rýchly celozrnný chlieb, sladký chlieb, rýchly sladký chlieb, super rýchly chlieb, bezlepkový chlieb, chlieb bez soli, iba pečenie, kysnuté cesto, koláč, džem, cestoviny

spokojnosť, tichá, ľahko ovládateľná ..

• , zakúpené v OKAY.sk

• už nemiesim žiadne cesto ručne
    • chlebík sa dobre vyklápa z nádoby
    • hnetací hák mi v chlebe zostal len asi 2x, takmer vždy zostane na nádobe

• , zakúpené v Shoppie.sk

po par pouzitiach zatial len odporucam. vysledky dTestu nesklamali, dobry vyrobok.

• Tichy, vela programov
    • Lahka manipulacia
    • Volne dvierka - treba skontrolovat, ci ste ich dobre zavreli
    • Niekedy treba miesenie zopakovat lebo po prvom vymieseni zostava niekedy vela hrudiek

Slusny standard, v porovnani s lacnejsimi ovela tichsia

Bol to darček, a je super a navyše je aj pekná

• Skladnost,jednoduchost,kvalita a dobra cena
    • Nema podsvieteny display, trochu horsia citatelnos v sere

Vyborny produkt za primeranu cenu

• , zakúpené v Nel

• Peny dizajn, prehladne menu,jednoduche ovladanie
    • Nic

Uzasny chlebik-sme velmi spokojni. Odporucam

• , zakúpené v Nel

• pekny dizajn,osvedcena znacka,pomer ceny parametre uspokojive
    • iba jeden hnetaci hak

perfektny