Kenwood BM 450

Max. kapacita
Pečenie bagiet
Funkcia udržania teploty
Program samostatného pečenia

• Je to moja druhá pekárnočka toho istého typu. S prvou som bol veľmi spokojný a tak som si ju kúpil znovu, lebo tú prvú som rokmi "zobral".
    • Neviem o možnosti dokupovať náhradné diely - vaničku na pečenie.

• Jednoduché nastavovanie
    • nízka hlučnosť
    • veľmi malá spotreba.. po prepočte vyjdú energie na pečenie 1 ks chleba na cca 7 centov.
    • Veľmi pekný vzhľad
    • Dotykový panel je pod sklom, neopotrebuje sa - predpokladám.
    • Základný chlieb je aj pri nastavení tmavej kôrky stále svetlý, aj keď na chuť to vplyv nemá
    • Nepríjemné pípanie...

Skúsenosti uvádzam po upečení 4 ks chlebov, rôznej triedy.

Spokojnost z mojej strany . Velmi lahka pouzitelnost prijemny design a lahka spotreba super produkt velmi doporucujem chlieb sa pecie 3 hodiny,. Nemam cas tak tam hodim ingredience a za 3 hodiny sa to vypne a ochladi a chlieb je hotovy. Lahke cistenie sklene povrch a svetlo vidiet v akom stadiu je pecenie. Velmi advance vyroboj som priijemne prekvapena . Odporucam vsetkych nech si kupia vyrobok nech vsetci sa maju dobre. A nekupuju chlieb z umelimy prisadamy v obchodnom dome . Domaci je lepsi z kenwood b 450

Počet programov
Pečenie bagiet
Funkcia udržania teploty
Program samostatného pečenia

DOMÁCA PEKÁREŇ

Náš špičkový model medzi domácimi pekárňami chleba ponúka vynikajúci výkon a všestranné použitie. Táto pekáreň využíva teplovzdušný systém pečenia, ktorý zaistí dokonalú teplotu a perfektné rovnomerné prepečenie. S funkciou rýchleho pečenia máte hotový bochník chleba za menej ako jednu hodinu. BM450 má široký výber programov a funkciu automatického dávkovania ingrediencií. Ponúka rapid program - chlieb je hotový za 58 minút, 15 štandardných programov a navyše 5 programov, ktoré si môžete prispôsobiť Vašim potrebám. Nastaviteľné sú všetky fázy: predhriatie, miesenie, kysnutie a pečenie. Pekáreň chleba BM450 má rad extra funkcií, vďaka ktorým dokážete vytvoriť ešte lepšie a chutnejšie pečivo. Dávkovač ingrediencií na 125 g sa automaticky otvorí a pridá suroviny v ten pravý okamih. Teplovzdušný systém sa zase postará o ideálnu teplotu a dokonalé prepečenie. Plus máte k dispozícii časovač s odkladom až na 15 hodín, takže máte chlieb upečený vždy včas, keď ráno vstávate, alebo keď sa večer vraciate domov. Pekáreň BM450 v sebe spája výrazný nadčasový dizajn s intuitívnym dotykovým ovládaním a vytvára tak dômyselný nástroj na pečenie chleba, ktorý je perfektný pre zapálených pekára a všetkých milovníkov dobrého pečiva. Má priehľadové okienko a vnútorné osvetlenie, takže môžete ľahko kontrolovať celý pečenie proces. K pekárni je možné dokúpiť aj druhú guľatú nádobu na pečenie, vďaka ktorej vytvoríte krásne bochníky chleba alebo sladké múčniky. Kombinácia čierneho kovu, nerezovej ocele a skla dodáva BM450 charakteristický štýlový vzhľad.

VLASTNOSTI:

• Funkcia udržania teploty po 1 hodinu: áno
  • Vytvorte si vlastné programy: áno
  • Systém pečenia s prídavným ventilátorom: áno
  • Funkcia udržiavania v teple: áno
  • LCD displej: Áno

• Predprogramovanie: 15 hodín
  • Dávkovač prísad: áno
  • Vnútorné osvetlenie: áno
  • Veľkosti bochníka: 500 g, 750 g, 1 kg
  • Odmeriavací pohárik a lyžička: áno
  • Protišmykové nožičky: áno
  • Ochrana proti prerušeniu elektrického prúdu: áno
  • Odnímateľné veko pre jednoduché čistenie: áno
  • Forma na chlieb twist & lock: áno
  • Priehľadové okienko: áno

Napadlo nám, že skúsime pripraviť domáci chlieb a pečivo od základu, aby sme aspoň vedeli, čo jeme. Zariadenie dokonale splnilo naše očakávania.

• Dobře upecene
    • Variabilni
    • Neumim to vyklopit bez lopatky

Doporucuji

Tento produkt som si vybral na základe recenzií výrobcu a zákazníkov. Nič neľutujem.

Velmi pena pekarna, jiz ma 4 v rade, mela jsem drive od Ety, tato ma lepe propracovany design dle meho, ale to je samozrejme na kazdem. Pece vyborne, chleba idealni 700 g, spokojenost.

• Bohužiaľ, moja stará pekáreň na chlieb je pokazená. Stroj budem používať na pečenie chleba a miesenie. Dúfajme, že na niekoľko rokov. Veľmi estetické, jednoduché použitie s presnými a jasnými pokynmi. Precízne prezentované recepty sú super. Piekla som chlieb z balenej múky. Dopadlo to veľmi dobre. Samozrejme, potom príde na rad skúšanie rôznych receptov na chlieb a bochníky.
    • NIKDY !!!!

Už mám domáci spotrebič značky Kenwood. Už roky funguje perfektne.

• - mám ji krátce, ale peče dobře, akorát kůrka světlá i když bylo nastaveno na max.
    • - vzhled, velikost, která vyhovuje malé rodině
    • - neotevřel se zásobník na semínka, tak uvidíme....
    • - chybí háček na vytahování hnětadla
    • - trochu nešikovně umístěný hlavní vypínač

Mám ji teprve od včerejška a hned jsme ji samozřejmě vyzkoušeli. Jedna z předností při výběru pekárny byl zabudovaný zásobník na semínka, který se však neotevřel i když pekárna zapípala, takže jsem byla po skončení pečení nemile překvapená, nevím, jestli to je závada výrobku nebo jsem jen špatně nasadila zásobník. Pokud se to bude opakovat, budu asi bohužel reklamovat, což mě mrzí, protože jinak mi pekárna vyhovuje po všech stránkách (rozměry, vzhled, jednoduché ovládání, cena...)a zásobník jsem chtěla hlavně proto, abych nemusela u pekárny hlídat, kdy přidávat další suroviny (noční pečení, nepřítomnost doma atd...)

• Keďže kotol bolo potrebné čoskoro vymeniť, nemôžem uviesť žiadne výhody.
    • Táto časť značkového stroja sa veľmi rýchlo rozbila a v porovnaní so strojom na chlieb bola veľmi drahá.

Ústie existujúcich strojov uvoľnilo kvapalinu. Kvôli tomuto nákupu.

• Hezký moderní design, hodně programů, možnost naprogramování vlastních programů
    • Chléb jde velmi dobře vyklopit.
    • Trochu nešťastně umístěný vypínač.

Pekárnu jsem koupila kvůli pečení bezlepkového chleba, žádný jiný program jsem zatím nevyzkoušela, ale mám to v plánu. Dříve jsme měli cca 13 let pekárnu Panasonic, která sloužila skvěle, takže už máme své vlastní recepty především na bezlepkový chléb. Když jsem podle tohoto osvědčeného receptu upekla první chléb na bezlepkový program, byla jsem zklamaná. Chléb byl o dost nižší, nebyl tedy tak nadýchaný a měl příliš světlou kůrku. I další dva chlebíky nebyly takové, jak jsme byli zvyklí, ikdyž jsem mírně upravila recept. Naprogramovala jsem si tedy vlastní bezlepkový program a nyní už pečeme chléb skoro takový jako dříve. Netušila jsem, jak moc záleží i na pekárně (a ne jen na receptu).

• Neviem o možnosti dokupovať náhradné diely - vaničku na pečenie.

• Jednoduché nastavovanie
    • nízka hlučnosť
    • Veľmi pekný vzhľad
    • Dotykový panel je pod sklom, neopotrebuje sa - predpokladám.
    • Nepríjemné pípanie...

Skúsenosti uvádzam po upečení 4 ks chlebov, rôznej triedy.