Kenwood BM 256

Marmeláda

Bezlepkový chlieb

• Možnosť nastaviť 3 veľkosti bochníka: 500 g, 750 g, 1 000 g
  • Nastavenia farby kôrky (prepečenie) chleba: svetlá, stredná, tmavá

LCD displej s ukazovateľom stavu programu

Keep warm: pre udržanie teploty až 1 hod

Vďaka 15-hodinovému časovaču je možné upiecť čerstvý chlieb kedykoľvek ho potrebujete Veko s priehľadovým okienkom pre kontrolu pečenia

Odmeriavacia šálka a lyžica

• Ochrana proti prerušeniu prívodu elektriny: pekáreň sa reštartuje a pokračuje v pečení v nastavenom programe
  • Príkon: 480 W

• cena, jednoduchá obsluha
    • méně kvalitní plasty

měl jsem jisté obavy z jednometlové pekárny, ale peče bez problémů

• - male rozmery
    • . pekny dizajn
    • - premyslene ovladanie
    • - slabsie remeselne spracovanie

- dobry vyrobok za vypredajovu cenu

• spoľahlivý

- splnil všetko to čo podla recenzií mal splňať
    - chlebík je výborný, treba ale trošku času s oboznámením sa a získaním zručnosti v obsluhe (tak ako s každým novým spotrebičom)
    - odporúčam ho aj ostatným, kto má záujem si piecť doma chclebík

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Výrobek této značky je jeden z nejlepších.
    • Dobře jej znám.
    • V naší rodině a u příbuzných je už čtvrtý.
    • Všichni jej chválí.

Dosloužila mi pekárna, kterou jsem měla asi 10let, proto, že tuto značku znám, jsem se hned rozhodla jí zakoupit. Je na ní spolehnutí, peču v ní nejen chleba, ale i jemné pečivo a připravuji těsto na knedlíky, na těstoviny, koláče. No prostě, bez pekárny už si vaření ani neumím představit. Pro mně je velký pomocník. Těsto připravené v této pekárně je perfektně promíchané, pěkně vykyne, je nadýchané. Tato pekárna by našla uplatnšní v každé rodině.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • máme už 2 měsíce,spokojenost velká,dobře peče a těsto na knedlíky je paráda.
      • trochu hlučnější

doporučuji je fajn

• Bohaté příslušenství.
      • Při míchání plech ohraničující pečící prostor trochu drnčí.

Zatím používám asi dva týdny. Spokojenost. Vybral jsem si jej, protože jde patrně o nástupce nejlépe hodnoceného produktu z testovaných pekáren v D-testu Kenwood BM 250.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • dobré rozměry, skladná, nezabírá tolik místa jako jiné např. oválné pekárny
      • kovové opláštění
      • kvalitní pečení
      • úsporná
      • tchochu hlučnější zvuková signalizace

výborná pekárna, bezproblémové pečení, za dva roky pečení bezporuchová

• Jednoduché ovládání
      • Nízká spotřeba el.
      • Výborný a chutný chleba
      • Stejnoměrně propečený
      • Tři velikosti chleba
      • Dobrý poměr - cena - kvalita

Jednoznačně nejlepší pekárna

• , prevzaté z Heureka.cz
        • Velmi podbnou pekárnu máme doma(vítěz d-testu) a jsme naprosto spokojeni.
        • Při hnětení maličko hlučnější.

Kvalitní a spolehlivá pekárna i po několika letech častého používání.

• , prevzaté z Heureka.cz
        • Jedna z nejlepších pekáren na trhu podle časopisu Test.Velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.
        • Metlička nikdy nezůstává v pečivu.Vše jde vždy lehce vyklopit.
        • V žádné z mých dřívějších pekáren se nepodařil takový chléb.

Je to moje čtvrtá pekárna za pět let.Ve dvou případech se jednal o vrácení peněz z důvodu neopravitelnosti přístroje ve velmi krátké době.Třetí po 2,5 letech začala téct.Tuto jsem koupila na Aukru jako použitou a mohu konstatovat,že opravdu je mezi pekárnami velký rozdíl. Jestli mi odejde tato,koupím si ji bez obav už novou.